Stawiarski, Wójtowicz w Alicie Ożarów.

Nowym wzmocnieniem Alitu został Kamil Stawiarski, 26-letni napastnik, wychowanek Juventy Starachowice, który występował też w Wiśle Sandomierz, KSZO 1929 Ostrowiec oraz drużynie Olimpia Pogoń Staszów. Wzmocnieniem drugiej linii powinien być Konrad Wójtowicz, który ma 25 lat, jest wychowankiem Juventy Starachowice. Występował także w KSZO 1929 Ostrowiec, Łysicy Bodzentyn i drużynie Olimpia Pogoń Staszów. Do zespołu doszedł również Karol Gruszka, środkowy obrońca, który ostatnio występował w Kamiennej Brody, a wcześniej między innymi w KSZO 1929 Ostrowiec.
Nowym "starym" zawodnikiem jest również Paweł Kilijański,wychowanek Alitu, który wraca do klubu z Ożarowa. Do klubu doszli również dwaj młodzi piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec, którzy grali w CLJ Kacper Ziółkowski i Michał Ciepliński oraz grający w zespole rezerw Alitu Kamil Król.